• Blog > Komentarze do wpisu

  Stawiamy Aduchę na Nogi - akcja 2015 :)

  Adulka wciąż idzie do przodu, powoli, ale sukcesywnie i jest coraz silniejsza, co nas bardzo cieszy, ale wciąż potrzebujemy waszego wsparcia w dążeniu do wymarzonego celu.

  Zatem Kochani do dzieła! Działajcie, udostępniajcie, bądźcie z nami:)

  Poniżej link do tegorocznych rozliczeń w całkiem dobrej, darmowej aplikacji E-PITY dla tych którzy chcą przekazać swój procencik dla Aduchy:) Dane fundacji oraz cel szczegółowy powinny  podstawić się z automatu, wystarczy kliknąć w obrazek i otworzy się strona aplikacji on-line:)

  Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

  Nasi stali znajomi wiedzą, że to już kolejny rok kiedy ustawiamy się w kolejce. Jeśli nie macie pomysłu komu przekazać 1% ze swojego podatku, robicie to pierwszy raz, jesteście z nami od lat... lub tylko udostępnicie w jakikolwiek sposób swoim znajomym tę informacje będziemy ogromnie wdzięczni:) Aplikacja E-pity jest całkowicie bezpieczna, sprawdzona, prosta, dostępna online bez konieczności instalacji oraz co najważniejsze (dla mnie) ułatwia nam zbiórkę 1% dla Córy:) Zapraszam do skorzystania, my rozliczamy się z nią od lat, nigdy nie było lipy;) W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera lub w bezpieczny sposób na wirtualnym dysku (chmura) Google Drive. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

   

  Dla wypełniających ręcznie:

  KRS Fundacji : 0000308316

  Cel szczegółowy: Ada Skwarkowska S/11

   

  Krótkie info od Fundacji w której Adulka ma subkonto:

  Fundacja ,,Złotowianka" posiada status OPP (Organizacji Pożytku Publicznego). Na stronie www.pozytek.gov.pl (strona Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej)dostępny jest wykaz OPP uprawnionych do zbierania 1% za 2012 r. By wyszukać daną OPP należy wpisać jej numer KRS. Fundacja ,,Złotowianka" znajduje się na 123 stronie. Plik zapisany w formacie PDF.

  Także wszystko gra:)

  Dziękujemy, że jesteście z nami i w dodatku taaacy Wielcy!

   

  poniedziałek, 05 stycznia 2015, net79

  Polecane wpisy

  • Coroczna zbiórka 1 % dla Aduchy

   Stawiamy Adlulkę na nogi ! Pomożesz? Jeśli już przekazałeś swój 1 % lub masz inny cel to może to PODAJ DALEJ :) Każde udostępnienie to kolejny krok naszej Ady d

  • Rozliczenia za 2015 rok , czyli 1 % dla Ady

   Dokładnie tak jak w poprzednim roku, udostępniam dla Państwa doskonałą i sprawdzoną aplikację do rozliczenia swojego PIT-u za 2015 rok. Program prosty w obsłudz

  • Wyczyny pływackie

   // Szkolna Liga Pływacka klas pierwszych i Ada Posted by Stawiamy Adulkę na nogi on 5 maja 2015

  TrackBack
  TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: