• Blog > Komentarze do wpisu

  Dziękuję:)

  Witajcie po kolejnej przerwie:)

  Po lewej stronie pojawił się nowy obrazek - Logo pewnego sklepiku dla małych, ciekawskich artystów;)

  http://kreatywnemaluchy.pl/

  Wystarczy po prostu kliknąć i sprawdzić jakie cuda można zamówić dziecku np. na Święta, lub inne okazje, a nawet zupełnie bezokazyjnie:) Z czystym sumieniem polecam PlayMais, choć mam też kilka innych typów na oku. Syn zamarzył o mini akwarium ze Smokami Morskimi, które można samemu wyhodować, ot ciekawostka;) Zuzka chciałaby Komódkę Pana Robótki, hmmm...ciekawe czy jej się spełni;)

  Dlaczego o tym piszę i tak reklamuję....Reklamuję, bo od dawna jestem oddaną fanką, ale...

  Od jakiegoś czasu działam w pewnym Stowarzyszeniu, aktualnie organizujemy Akcję Mikołajkową dla dzieciaków dotkniętych niepełnosprawnością ruchową, a następnie Akcję Gwiazdkową dla ich rodzin... iiiiiiiiiiiii...

  Sklep Kreatywne Maluchy

  Przekazały dla nas PlayMais , którą znam, dlatego tym bardziej ich gest mnie ucieszył i w sumie wzruszył ( bo to moje pierwsze kroki w tego typu akcji):) Prócz ww sklepiku również Firma Lego podarowała sporo małych zestawów Lego i Lego Duplo, Hasbro  wysłało paczuszkę oraz nowo powstałe wydawnictwo iKropka

  http://wydawnictwoikropka.pl/

  nie poskąpiło książek pod ciekawym tytułem "BAŁAGAN":)

  Serdecznie dziękuję, choć to nie koniec listy darczyńców, ale z tymi miałam przyjemność mieć kontakt, stąd osobiste wyróżnienie:) Pełna lista powinna ukazać się na stronie Stowarzyszenia po uzyskaniu zgód wszelakich;)

  http://kpd.org.pl/

  Skoro jestem przy podziękowaniach... to nie mogę pominąć tych dla naszych wiernych ale i nowo przybyłych podczytywaczy;) Dla tych którzy niezmiennie trzymają za nas kciuki i tych którzy zdecydowali się na 1% dla Ady:) Wszyscy jesteście cudowni! Dziękuję.

  wtorek, 04 grudnia 2012, net79
  Tagi: święta

  Polecane wpisy

  TrackBack
  TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
  Komentarze
  2012/12/05 15:07:20
  bardzo ciekawe